Žlutá sametová pohovka Mazzini Sofas Toscane o délce 188 cm pro vaše stylové bydlení

Žlutá sametová pohovka Mazzini Sofas Toscane je dokonalým způsobem, jak udělat váš obývací pokoj elegantnějším a modernějším. Tato pohovka kombinuje dokonalý styl s vkusným designem a nabízí pohodlné posezení pro celou rodinu. Pokud máte rádi sametovost a jemné barvy, pak nemůžete uvažovat o jiné možnosti než o této kráse.

Nožky z masivního bukového dřeva

Hlavní dominantou pohovek Toscane jsou černé nohy z masivního bukového dřeva, které podtrhávají jemné linie sedáků a područek. Ty jsou navíc zhotoveny z pružné polyuretanové pěny, která je prodyšná a fyziologicky nezávadná. A vám tak nic nebude bránit v dlouhém a příjemném posezení.

Vyberte si svoji oblíbenou barvu

Jestliže si oblíbíte světlé a jemné barvy, můžete si vybrat v mezi klasických odstínů. Samozřejmě však existují i světlejší možnosti, jako například slonová kost, šedá nebo růžová. Pokud však hledáte něco více výrazného, určitě si oblíbíte žlutou sametovou pohovku Mazzini Sofas Toscane.

Velká pohodlná sedací část

Pohovka Mazzini Sofas Toscane má velkou pohodlnou sedací část, která je vysoká až 55 cm. To znamená, že se do ní můžete pohodlně zabořit a relaxovat. Navíc, sedák a područky jsou pokryty luxusním pravým sametem, což zaručuje dokonalou pohodlnost a sedací komfort. Součástí jsou také 2 velké polštáře, které dokonale ladí s celkovým stylem.

Jednoduchá údržba

Překvapivě jednoduchou údržbu pohovky Mazzini Sofas Toscane ocení nejedna rodina s malými dětmi. Pro snadnou údržbu postačí pouze otření vlhkým hadříkem. To je všechno, co je třeba pro udržování sametové čistoty a celkového vzhledu.

Nebuďte pozadu a investujte do kvalitního nábytku pro váš obývací pokoj. Klikněte na odkaz níže a objednejte si svou vlastní žlutou sametovou pohovku Mazzini Sofas Toscane pro dokonalé posezení ve vašem stylovém bydlení.

žlutá sametová pohovka Mazzini Sofas Toscane