Stylová rozkládací pohovka Miuform Dazzling Daisy L – tmavě šedá s pravým rohem

Pohovka Dazzling Daisy přináší do interiéru retro pojetí skandinávského stylu. Tvoří ji nohy z bukového dřeva a sedáky potažené látkou s osobitým prošíváním. Disponuje úložným prostorem a dá se rozložit, čímž vznikne místo na spaní. Balení obsahuje 2 dekorativní polštářky. K pohovce se dá dokoupit podnožka.

Útulnost do každého interiéru

Tmavě šedá pohovka Miuform Dazzling Daisy L se hodí do každého stylu interiéru – hodí se jak do moderního, tak i do klasického designu. Její jednoduchý tvar ji dělá velmi univerzální. Tento kus nábytku se skvěle hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo i ložnice. Je velmi pohodlná a dokud na ní sedíte, nebudete chtít vstát.

Stylová pohovka Dazzling Daisy

Úložný prostor a možnost rozkladu na spaní

Látková pohovka Dazzling Daisy L disponuje úložným prostorem, který je skvělý pro ukládání dek a polštářů. Pohovka rovněž nabízí možnost rozložení na spaní. Když nevyužíváte rozkládací funkci, slouží vám jako běžná pohovka. Rozměry postele jsou 210×142 cm. Rozkládacím mechanismem se pohodlně rozloží na spaní, na němž se pohodlně vyspí 2 osoby. Když se rozhodnete pohovku skládat zpět do původního tvaru, velmi snadno to zvládnete a rychle se tak vytvoří klasická pohovka.

Rozložená pohovka Dazzling Daisy

Dekorační polštářky a podnožka

V balení s pohovkou Dazzling Daisy najdete dvě dekorační polštářky, které působí velmi moderně. Velmi pěkně doplňují celkový design pohovky a dají vám možnost pohodlného sezení nebo ležení. Pokud byste chtěli, na pohovku si můžete dokoupit podnožku, která zlepšuje pohodlí při ležení na rozkládací posteli. Podnožka se snadno připojí k pohovce, takže se vám nemusí lámat hlava s žádným dalším složitým mechanismem.

Dekorační polštářky u pohovky Dazzling Daisy

Tuto pohovku najdete na stránkách KupSinaBytek.cz, která nabízí nejširší sortiment nábytku na českém trhu. Kromě standardního nábytku najdete i speciální řešení pro maksimalizaci úložného prostoru nebo pro využití každé volné zóny v bytě či domě.