Stylová dřevěná vitrínka BePureHome ODD v černé barvě (800808-Z)


O PRODUKTU

Starožitně vypadající vitrínka ODD od holandského výrobce kvalitního nábytku BePureHome. Konstrukci tvoří masivní dřevo s historicky vypadající řezbou a černou barvou, která je ale nanesena tak, aby vitrínka působila opravdu starožitně. Zepředu i z boku prostor oddělují skleněné tabule ve dřevěných rámečcích, takže je vitrínka kompletně průhledná. Vintage vzhled umocňuje vzorovaná tapeta na zadní vnitřní straně.

S ČÍM SLADIT

Vitrínka ODD je stylový kus nábytku se starožitným, historickým či vintage vzhledem. Ocení zejména milovníci netradičního a unikátního nábytku nebo ti, co hledají starožitně vypadající kus nábytku do svého domova. Ideálně do Vaší jídelny nebo obývacího pokoje pro vystavení porcelánu nebo získaných trofejí.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: masivní dřevo

Materiál bočnic: masivní dřevo, sklo

Barva skříně: černá

Rozměry skříně vxšxh: 114x68x40 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: dorazí již složené

Péče: pravidelně čistit a utírat prach

Stylová a unikátní vitrínka BePureHome ODD vám nabízí možnost vystavit vaše oblíbené kousky umění a předměty vzpomínek. Stylový vzhled této dřevěné vitríny bude dokonalým doplňkem pro vaši obývací nebo jídelní místnost.

Vintage vzhled této vitríny se hodí ke každému interiéru, co má rád nábytek s historickým nádechem nebo retro styl. Tato vitrína vám nabídne dostatek prostoru na vystavení vašich nejlepších věcí a obdivování těch krásných detailů. Zkombinujte ji s nábytkem v barvě bílé nebo černé a získáte moderní a zároveň elegantní interiér, který nikdy neomrzí.

Dřevěná vitrína BePureHome ODD černá 800808-Z

Bez námahy a rizika nepodařené montáže můžete mít tuto dřevěnou vitrínu v obývacím nebo jídelním pokoji, jen stačí ji jednoduše vybalit. Tento stylový kousek vám nabízí ideální prostor pro vystavení nejen porcelánu, ale i trofejí a svých oblíbených sbírek.

Vintage a unikátní kousek nábytku jako je tato dřevěná vitrína BePureHome ODD bude perfektním doplňkem do vašeho bytu. Stačí si ji objednat na isolund.cz a tuto vintage vitrínu můžete ihned umístit na své oblíbené místo a užít si ji z vlastního pohodlí domova.