Set dvou odkládacích stolků MATHISON v přírodním/černém provedení pro moderní bydlení


Set dvou odkládacích stolků MATHISON: Stylový doplněk pro moderní byty

Odkládací stolky jsou velmi užitečným prvkem v každé domácnosti. Pomáhají udržet v pořádku váš obývací pokoj, zároveň však slouží jako skvělé místo pro umístění různých věcí a dekorativních předmětů. Pokud hledáte moderní a stylové řešení pro svůj byt, měli byste určitě zvážit Set dvou odkládacích stolků MATHISON.

Přírodní/černé provedení: elegantní a vkusné

Set odkládacích stolků MATHISON přichází ve dvou variantách barevného provedení – přírodní a černé. Oba dva stolky jsou vkusně navrženy a jsou skvělým doplňkem pro byty, které hledají nadčasový design. Díky jejich jednoduchosti a modernosti, perfektně zapadají do jakéhokoliv interiéru a přidají k němu punc elegance.

Rozměry: jedním z hlavních předností Setu odkládacích sůlků MATHISON jsou rozměry. První stůl má průměr 51 cm a výšku 42 cm, druhý pak průměr 41 cm a výšku 37 cm. Tyto rozměry z namázeného materiálu vytváří funkční a vkusný nábytek.

Výroba z přírodního ratanu a lakované práškovou ocelí

Set odkládacích stolků MATHISON je vyrobený z přírodního ratanu a lakované práškovou ocelí, což garantuje odolnost a dlouhou životnost nábytku. Také je s ohledem na design stolu použita matná barva, která se skvěle hodí k přírodnímu ratanovému povrchu.

Vzor košíků z ratanu je velmi zvláštní a je pravda, že takto navržený nábytek přináší bytu příjemnou a přírodní atmosféru. Ocelová podložka využívá technologii lakovanou práškovým nátěrem. Je to vhodné pro nábytek umístěný buď uvnitř bytu, nebo venku na zahradě. Jeho pevná konstrukce mu umožňuje být stabilní, což ho činí perfektním pro umístění velkých květináčů, knih, obrázků nebo dokonce dekoračních svící.

Dodání u vás doma v již montované podobě

Set odkládacích stolků MATHISON se dodává v demontu, ale s jeho složením si hravě poradí i nezkušení uživatelé. Set vám dodáme jedenkrát již složený a připravený k použití.

Každý Set obsahuje dva různé kousky nábytku, s možností volby dvou barevných provedení. Set odkládacích stolků MATHISON se bude skvěle vyjímat vašem obývacím pokoji, ložnici nebo jakémkoliv jiném prostředí, které požaduje vkusnou a funkční dekoraci.

Závěr: Pokud hledáte elegantní a vkusný nábytek pro váš byt, nenechte si ujít Set dvou odkládacích stolků MATHISON v přírodním/černém provedení. Navštivte náš web a objednejte si svůj Set dnes! Je to opravdu skvělá investice do bytu.

Obrázek stolku MATHISON
Dvě stolky MATHISON vedle sebe