Přírodní kouzlo: Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements


Kolekce Natural Elements

Natural Elements je kolekce kuchyňských doplňků, která si klade za cíl spojit čistý styl a přírodní materiály a barvy. Vznikla z touhy po jednoduchosti a minimalismu v kuchyni, která má být místem, kde se vaří a peče s láskou a ne láká k chaosu a nepořádku.

Trvalé a hodnotné doplňky

Nejde o žádný módní výstřelek, ale trvalé a hodnotné doplňky, které s vámi vystřídají všechny možné kuchyně – venkovsky laděnou u vás na chalupě i tu ryze moderní u vás v městském bytě.

Přesýpací hodiny

Mezi nejzajímavější produkty z této kolekce patří přesýpací hodiny, které zaujmou svým čistým designem a využitím přírodních materiálů. Jejich jednoduchost a eleganci si zamilují všichni milovníci minimalismu.

Přírodní materiály

Hodiny jsou vyrobeny z borovicového dřeva, které přináší do vaší kuchyně dojem přírodního světa. Díky tomu zapadnou do jakéhokoliv interiéru a dodají vaší kuchyni speciální atmosféru.

30minutový cyklus

Jejich praktickou stránkou je odměřování 30 minut. To je praktické například při pečení nebo vaření, kdy víte, že vaše jídlo vychází z trouby nebo hrnce v přesném čase.

Vyberte si z kolekce Natural Elements své oblíbené doplňky, díky nimž si do své kuchyně zajistíte nejen krásný design, ale také praktičnost a funkčnost každodenního vaření.

Přesýpací hodiny Kitchen Craft Natural Elements

Pokud se chcete podívat na detaily přesýpacích hodin, navštivte stránku https://www.isolund.cz/produkt/presypaci-hodiny-kitchen-craft-natural-elements.