Poloprůhledný závěs Ambiente – dokonalá volba pro váš interiér (rozměry 135/245 cm)


Poloprůhledný závěs Ambiente – dokonalá volba pro váš interiér

O produktu

Poloprůhledný závěs Ambiente je vyroben z 100% polyesteru a má rozměry 135/245 cm. Je k dispozici v tmavě šedé barvě s unikátním proužkovým vzorem, který dodá vašemu interiéru elegantní a moderní vzhled. Závěs je k dostání jako hotový kus, takže jej můžete jednoduše pověsit a užít si nový design vašeho pokoje.

Kde zakoupit?

Pokud vás tento závěs zaujal, můžete jej zakoupit na nabytekprehledne.cz. Určitě oceníte pohodlný nákup z pohodlí vašeho domova.

Využití poloprůhledného závěsu

Poloprůhledný závěs Ambiente je nejen stylovým prvkem vašeho interiéru, ale může také sloužit jako praktický pomocník. Jeho poloprůhledný materiál vytvoří příjemnou a měkkou atmosféru v místnosti a zároveň propustí dostatek světla. Takže i při zataženém závěsu budete mít dostatek přirozeného světla a zároveň si budete moci užít nádherné okolí vašeho domova. Kromě toho je tento závěs snadno udržovatelný a vydrží vám mnoho let.

Závěr

Poloprůhledný závěs Ambiente je dokonalou volbou pro každého, kdo se chce cítit dobře ve svém domově. S jeho moderním vzhledem a praktičností bude jistě stát na vašem seznamu nezbytného vybavení.

Poloprůhledný závěs Ambiente

*zdarma k přikoupení je také křídlo dozavěšení, které dokonale zafixuje boční část závěsu a zabrání tak nežádoucímu pohybu tkaniny.