Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star – dokonalý luxus pro vaši koupelnu!


Kaldewei Vaio Set Star

Smaltovaná ocel pro dokonalý luxus

Obdélníková vana je vyrobena z nejvyšší kvality smaltované oceli, která zajišťuje pevnost a trvanlivost. Navíc se jedná o materiál, který je snadno udržovatelný a životnost vany je mnohonásobně větší ve srovnání s jinými materiály, jako je například akrylát nebo umělá hmota.

Levá i pravá orientace

Vana Kaldewei Vaio Set Star je k dispozici v obou variantách, levé i pravé orientace. Díky této volbě máte možnost si vybrat variantu, která se bude nejlépe hodit k vaší koupelně. Pokud máte více místa, můžete si čerstvě osazenou koupelnu doplnit například i umyvadlem či záchodovou mísou v téže řadě.

Kaldewei Vaio Set Star detail

Povrchová úprava Perl-Effektem pro snadnou údržbu

Kaldewei Vaio Set Star disponuje speciální povrchovou úpravou Perl-Effektem. Díky této úpravě se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty a vápenaté částice. Tento způsob čištění je velmi efektivní a zjednodušuje údržbu vany. Navíc je povrch vany hygienický a snadno čistitelný, takže se nemusíte bát, že by se v ní množily bakterie či plísně.

Kaldewei Celoplošný Antislip pro bezpečné užívání

Bezpečnost je pro Kaldewei klíčová a o to více se snaží, aby jejich vany byly naprosto bezpečné. Proto vám nabízí Celoplošný Antislip, který zajišťuje, aby bylo užívání vany bezpečné a nepřineslo nepříjemnosti. Na dně vany se nachází speciální struktura, která zabraňuje sklouznutí a dává uživatelům pocit jistoty. S Kaldewei vany můžete v klidu relaxovat a užívat si svou koupel.

Kaldewei Vaio Set Star bez madla

Balení bez doplňků

Kaldewei Vaio Set Star je balena bez madla, nožiček a podhlavníku. Tyto doplňky je možné si dokoupit zvlášť, jelikož každý uživatel má jiné požadavky a potřeby. Díky tomu si můžete vytvořit vlastní variantu vany a doplnit ji o prvky, které budou vyhovovat právě vám.

Nakupte u nás!

Obdélníková vana Kaldewei Vaio Set Star je dokonalým luxusem pro vaši koupelnu. Navštivte náš eshop a vyberte si variantu, která bude nejvíc vyhovovat vaší koupelně. Jsme tu pro vás s radou a pomocí, abyste si mohli užívat dokonalou koupel v luxusní vaně.