Novinka od Tempo – Kondela Skříň v dubu sonoma s názvem BETTY 4 BE04-002-00!


Moderní design skříně BETTY 4

Kondela Skříň BETTY 4 s posuvnými dveřmi je velmi praktickým kusem nábytku pro váš domov. Díky modernímu designu se skříň hodí do různých prostor, jako například do ložnice, předsíně, studentského pokoje nebo i obývacího pokoje.

Vnitřek skříně je řešen velmi prakticky. Na vnitřních policích a šatní tyčích si můžete uschovat své oblíbené kousky oblečení, ložní prádlo a další nezbytnosti. To vše bez obav, že byste měli problémy s uspořádáním nebo s nevzhledným vzhledem skříně.

Výroba
Skříň BETTY 4 JE vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky v barvě dub sonoma. Hloubka lamina je 1,6 cm. Skříň je pochází ze Slovenské republiky a patří mezi velmi kvalitní nábytek, který má dlouhou životnost.

Doprava a montáž
Kondela Skříň BETTY 4 se dodává v demontovaném stavu, takže ji budete muset slepit sami. Sestavení skříně je velmi snadné a rychlé, a tak se nemusíte bát, že budete muset strávit celý víkend jako kutil.

Pro více informací si můžete všechny podrobnosti přečíst v sekci popis produktu na stránkách internetového obchodu www.naradi-cz.cz.

Vhodné pro moderní interiéry

Skříň BETTY 4 se hodí do moderních interiérů, kde oceňujete praktičnost a design. Díky posuvným dveřím můžete ušetřit místo ve vaší místnosti, ale přesto si uchovat všechny vaše oblíbené kousky oblečení, ložní prádlo a jiné nezbytnosti.

Pokud hledáte nový kousek nábytku do vašeho domova, pak je Kondela Skříň BETTY 4 tím, co potřebujete. S praktickým interiérem, kvalitním materiálem a moderním designem se tak stane ideální volbou pro vás.