Nová Škrabka GrandCHEF od Tescoma s podélnou čepelí!

Škrabka s podélnou čepelí GrandCHEF, vynikající pro snadné a rychlé škrábání mrkve apod. Kuchyňské nářadí GrandCHEF je charakteristické svou celokovovou konstrukcí s minimálním použitím plastů. Snadná údržba. Záruka 3 roky.Škrabka je vhodná jak pro praváky, tak pro leváky.

Vlastnosti Škrabky GrandCHEF

Podélná čepel: Jedinečná podélná čepel Škrabky GrandCHEF od Tescoma umožňuje snadné a rychlé škrábání zeleniny a ovoce.

Celokovová konstrukce: Kuchyňské nářadí GrandCHEF je vyrobeno s minimálním použitím plastů, čímž zajišťuje jeho vysokou kvalitu a odolnost.

Snadná údržba: Po použití Škrabky GrandCHEF stačí jednoduše opláchnout pod teplou vodou a otřít do sucha. Nářadí lze také mýt v myčce na nádobí.

Vhodná pro praváky i leváky: Škrabka GrandCHEF je navržena tak, aby ji mohli používat jak praváci, tak leváci.

Tescoma Škrabka s podélnou čepelí GrandCHEF

Závěr

Kuchyňské náčiní od značky Tescoma je velmi oblíbené mezi kuchaři a nadšenci vaření. Škrabka GrandCHEF s podélnou čepelí je dalším příkladem kvalitního nářadí s vynikajícími vlastnostmi. Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak škrábat zeleninu a ovoce, neváhejte a pořiďte si Škrabku GrandCHEF od Tescoma.

Více informací a možnost nákupu této škrabky naleznete na stránkách společnosti Esrom: https://www.esrom.cz/produkt/tescoma-skrabka-s-podelnou-cepeli-grandchef-2.