MAGGIE Noční stolek v robustním dubu „Monastery“ a elegantní černé barvě

MAGGIE je noční stolek, který se skvěle hodí do interiérů se skandinávským designem nebo rustikálním stylem. Tento noční stolek zaujme svou robustností a zároveň moderním vzhledem.

Barva a rozměry

MAGGIE je vyroben z kvalitního lamina a může se pochlubit krásnou kombinací barev dub monastery a černá. Rozměry nočního stolku jsou šířka 46 cm, výška 55 cm a hloubka 41 cm.

Pokud hledáte noční stolek s důrazem na kvalitu a detaily, MAGGIE je pro vás tou správnou volbou. Pokud byste rádi, můžete si noční stolek zakoupit na stránkách https://www.maliboo.cz/produkt/maggie-nocni-stolek-dub-monastery-cerna.

Materiál a dodání

Lamino v kombinaci s dubem monastery vytváří kombinaci designu a kvality. MAGGIE je dodáván v demontu. Sestavení nočního stolku však není nijak složité díky jednoduchému návodu k sestavení.

Záruka

MAGGIE je opatřena zárukou 24 měsíců. Jedná se o dostatečnou dobu, aby se ukázaly případné závady, ale také o důkaz o kvalitě nočního stolku.

Nocni stolek MAGGIE

Závěr:

MAGGIE je skvělý noční stolek, který dokáže ozvláštnit váš interiér. Kombinace dubu monastery a černé barvy působí velmi moderně a elegantně. Kvalita materiálů a záruka na 24 měsíců jsou dalším kladem tohoto produktu. Pokud hledáte praktický i elegantní noční stolek, MAGGIE je tou správnou volbou.