G21 Vyvýšený záhon Crop s výškou 27 cm z materiálu WPC v barvě eben

Odolný bezúdržbový vyvýšený záhon G21 Crop s výškou 27 cm s plochou 2,96 m2 pro větší úrodu zeleniny i pěstování bylinek nebo květin. Prvotřídní materiál, snadná montáž, vynikající vlastnosti.

G21 Crop

Vyvýšené záhony G21 vyrábíme v jižních Čechách a dáváme si na nich opravdu záležet. Záhon G21 Crop je odolný a stálobarevný. Vyvýšený záhon G21 Crop můžete umístit kdekoliv, na zatravněné ploše i na suché nebo písečné půdě.

Přednosti záhonu G21 Crop

  • Snadná montáž: záhon je vyráběn z dílů, které jednoduše poskládáte
  • Plocha 2,96 m2: dostatek prostoru pro pěstování
  • Vyšší úroda: díky vrstvení půdy a vhodnějším podmínkám pro rostliny získáte víc úrody
  • Lehký a pevný materiál: záhon lze snadno přenášet a není nutná žádná údržba
  • Odolnost proti škůdcům: rostliny jsou chráněny před slimáky a dalšími škůdci

Do záhonu si můžete připravit kvalitnější zeminu, takže pěstované rostlinky, bylinky nebo květy dostávají víc živin a jsou i chráněny před škůdci, jako jsou například slimáci. V záhonu s výškou 27 cm můžete využít i výhod vrstvení.

G21 Crop 2

Materiál WPC (Wood plastic components) je směs tvořená z 60 % z dřevitých vláken a ze 40 % z plastu. S pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitkový. WPC materiál je díky svým vlastnostem vhodný pro použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů venkovního prostředí, jako jsou například slunce, dešťová voda nebo sníh.

Kde zakoupit Vyvýšený záhon G21 Crop?

Vyvýšený záhon G21 Crop v barvě eben můžete zakoupit na stránkách výrobce: https://www.sidonia.cz/produkt/g21-vyvyseny-zahon-crop-183-x-183-x-27-wpc-eben.

Pokud hledáte vyvýšený záhon s prvotřídními vlastnostmi a bezúdržbovostí, který umožní lepší úrodu zeleniny, pěstování bylinek nebo květin, zvolte záhon G21 Crop v barvě eben.