Expedo pěnová matrace BILL s polštářem – nejkvalitnější spánek pro váš život!

Pěnová matrace BILL od značky Expedo je jednou z nejkvalitnějších, které můžete na trhu nalézt. Tato matrace zajišťuje perfektní podporu pro vaše tělo během spánku a umožní vám tak dosáhnout skvělého spánkového komfortu.

Vyrobená za studena tvářené pěny Flexifoam

Matrace patří mezi pěnové, oboustranné matrace. Vyrobená je za studena tvářené pěny Flexifoam bez přístupu vzduchu, díky níž je zachována stálost mechanických vlastností a vysoká vzdušnost. Tato pružná, odolná a prodyšná pěna střední tuhosti je tedy ideálním materiálem pro výrobu matrace.

7-zónový, masážní profil 3D RAINBOW technologie

Jádro matrace je v kombinaci s komfortní lehací plochou se 7-zónovým, masážním profilem v provedení 3D RAINBOW technologie. Tato konstrukce matrace je důkladnou oporou pro bederní svalstvo a umožňuje tak komfortní spánek.

Antialergický potah

Povrch matrace je chráněn antialergickým potahem, který je z kvalitního a odolného mikrovlákna příjemného na dotek. Tento potah je opatřen zipem a tento materiál je pratelný na 95°C.

Oboustranná matrace s tvrdou pěnou Flexifoam

Expedo pěnová matrace BILL je oboustranná matrace s tvrdou pěnou Flexifoam. Tento materiál je ideální pro lidi, kteří preferují tvrdší podklad při spánku.

Shrnutí: oboustranná matrace tvrdá – H4 pěna Flexifoam 3D RAINBOW technologie pratelný potah na zip antialergické vlastnosti potahu

Tato matrace je 16 cm vysoká, včetně potahu. Pokud hledáte kvalitní matraci, která vás bude zásobovat spánkovým komfortem na mnoho let, Expedo pěnová matrace BILL s polštářem může být šikovnou volbou. Navštivte tuto stránku, aby jste si mohli objednat tuto matraci ještě dnes!