Elegance a kvalita: Nová luxusní kuchyně Aston O

Moderní kuchyňská linka Aston je potěšením pro vaše smysly. Kvalitní materiály a precizní zpracování vytvářejí společně dokonalý celek ve vysokém uživatelském standardu.

Dizajn této kuchyně je velmi elegantní a nadčasový. Právě proto se hodí do každého interiéru, bez ohledu na to, jaký styl právě dominuje. Barvy, ve kterých je linka k dostání, jsou bílý lesk, červená lesk, šedý lesk a cappucino lesk, takže si můžete zvolit tu variantu, která se vám nejvíce líbí.

Korpus v dekoru dub artisan si zachovává příjemně přirozenou dřevovou strukturu, čímž podtrhuje přírodní vzhled celého nábytku. Tuto kvalitu ocení především milovníci přírodních odstínů a tělových barev. Skříňky tedy nejenže dobře vypadají, ale i snadno odolávají drobným úderům a poškrábání.

Cena této luxusní kuchyně nezahrnuje dodávku pracovní desky, ale jakmile si ji zvolíte podle vašich potřeb, nebudete s kuchyní Aston nikdy zklamáni.

Jestli máte problém s plánováním, neváhejte se obrátit na naše prodejce. Rádi vám poradí s výběrem jednotlivých elementů, které potřebujete k sestavení kuchyně vašich snů.

Vyberte si jednotlivé elementy podle vašich představ

Jestli se vám nelíbí jako celek žádná z nabízených sestav, klidně si můžete sestavit linku z jednotlivých elementů. Tady je nabídka:

  • Dolní skříňky: 80cm dřezová, 60cm dvířka na myčku, 60cm spotřebičová, 50cm
  • Horní skříňky: 80cm, 60cm, 50cm

Dodáváme včetně madel o velikosti 128mm.

V ceně nejsou zahrnuty dekorace, kuchyňské spotřebiče ani vodovodní baterie, ale s linkou Aston budete mít kuchyni, o jaké jste vždy snili.

Navštivte naše stránky pro více informací. Těšíme se na vás!

Kuchyně Aston O

Tato kuchyňská linka je vyrobena s velkou náplní srdce. Vyznačuje se totiž elegantností, precizností a těmi nejlepšími materiály, které jsou na trhu dostupné. Když si pořídíte kuchyňskou linku Aston, můžete být jisti, že dostanete produkt, který poskytne mnoho let spokojenosti a potěší jak vaše smysly, tak i kulinářské nadšence v celé rodině.