ASIR Lustr EFE stříbrná – dokonalý lesk pro vaše interiéry

ASIR Lustr EFE stříbrná je moderní a elegantní osvětlení, které se dokonale hodí do každého interiéru. Tento lustr bude vynikat nejen ve vaší obývací nebo ložnicové zóně, ale také v jídelně nebo v kanceláři.

Zdrobnělá základna a čiré skleněné stínítko

Z drobné základny lustru EFE je spuštěno na variabilně dlouhém kabelu čiré skleněné stínítko, které dodá potřebné světlo tam, kde jej chcete mít. Tento designový kousek si získá každého, kdo touží po dokonalé atmosféře v obytném prostoru.

Velikost a vlastnosti

Lustr EFE je velice zdařilý ve svém designu a svými malými rozměry se bude hodit i jako světlo k posteli. Jeho rozměry jsou 15 x 15 cm, výška 110 cm, průměr skleněného stínítka 15 cm, výška skleněného stínítka 15 cm, nastavitelná výška 15 – 110 cm, průměr základní desky 10 cm, výška základní desky 7 cm.

Vyrobeno je z kovu a skla a lze ho připojit k běžnému elektickému napětí. Délka kabelu je 90 cm a typ objímky E27. Kromě toho disponuje i IP kódem IP20 a lze do něj vložit žárovku s maximálním výkonem 40 W.

Dopřejte svému interiéru nový život a osvětlení. Pořiďte si ASIR Lustr EFE stříbrná již dnes a doplňte si tak svůj nezaměnitelný styl.